HAKKIMIZDA
CORIS Asistans

CORIS Türkiye, dünyanın en geniş network ağına sahip uluslarası asistans hizmetleri veren CORIS’e dahil olup yaygın network ağı sayesinde dünyanın her yerinde bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet verebilmektedir. CORIS hiçbir sigorta şirketine bağlı olmayan tek ve en büyük bağımsız uluslararası asistans grubudur.

1987’deki kuruluşundan itibaren, deneyimleri sayesinde CORIS katlanarak büyümüş, 5 kıtada 40’tan fazla ülke ofisi ile beraber toplamda 160’ı aşan hizmet ağına ulaşmıştır. İşte bu yaygın ağ sayesinde CORIS; Asistans ve Sigorta Brokerliği alanında sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

CORIS sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeni hizmet ürünlerini daima geliştirebilmekte ve bu hizmet yelpazesi sayesinde kendi çağrı merkezlerinden uzmanlaşmış kadrosu ile medikal ve teknik asistans hizmetleri ile ilgili her türlü çözümü sunabilmektedir.

CORIS organizasyon yapısındaki yenilik ve esnek yönetim yöntemleriyle sektördeki varlığını sağlamlaştırarak her alanda güçlenmeye devam etmektedir.

CORIS: Hayatınızı kolaylaştıran en güçlü yardımcınız.